Sektörel Reklam Hizmetleri

• Banner Yayını


Gümrük TV'nin her geçen gün artan üye ve takipçilerine ulaşmanız mümkün. 

Gümrük TV ana sayfası ve kategori sayfalarında bulunan reklam (banner) alanlarına reklam verebilirsiniz. 

Gümrük TV'nin tematik bir portal olması hedeflediğiniz kitleye daha kolay ulaşmanızı sağlar. Alanında ilk ve tek olan Gümrük TV'de bütçenize uygun reklam (banner) alanları edinebilirsiniz.

Reklam yayınları için info@gumruktv.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.• Marka Köşe ve Özel Haber 

Markanız adı altına yayınlamak isteyebileceğiniz köşe yazısı, makale veya görüşlerinize yer verebileceğiniz bir köşeyi firmanıza tahsisi edebiliriz.

Markanızın faaliyetleri, organizasyonları veya yaptığınız işlere ilişkin özel haberler yapabilir ve yayınlayabiliriz.• Fotoğraf Çekimi


Markanız adına düzenleyeceğiniz toplantı, event, organizasyon vb. gibi etkinlikleri fotoğraflıyor ve unutulmaz kılıyoruz.
• Bilgi Videoları


Gümrük TV Gümrük, Lojistik ve Dış Ticaret alanlarına yönelik bir bilgi portalıdır. 

Günümüzde Video oldukça değerli bir iletişim aracı haline gelmiştir. Kendi alanında ilk ve tek bilgi portalı olan Gümrük TV Gümrük, Lojistik ve Dış Ticaret alanlarına yönelik olarak videolar üretmekte ve yayınlamaktadır.• Prodüksiyon


Tanıtım Videosu

Gümrük TV kurumsal kimliğinizi yansıtan farklı ve özgün tanıtım videoları hazırlar. 

Reklam Filmi

Gümrük TV markanızın değer önermesine uygun senaryolar üretir ve konusunda uzman görüntü sanatçılarıyla reklam filminizi oluşturabilir


• Drone• 360°Sanal Tur

Teknolojinin son dönemde bize sunduğu nimetlerden birisi de ileri fotoğraflama teknikleri. Gümrük TV size, sözle, kataloglarla ve standar iki boyutlu fotoğraflarla anlatmakta zorlandığınız tesislerinizi 360 derece fotoğraflama tekniğini kullanarak bu sorununuza çözüm üretiyor. Örneğin artık antreponuzu gezdirmek için binbir rica ile kilometrelerce yol gitmeye ikna etmek zorunda değilsiniz. Yanınızdaki herhangi teknolojik cihaz bulunması yeterde artar bile.

• Canlı Yayın Hizmeti

Markanız adı altında düzenleyeceğiniz toplantıları, event, seminer vb. organizasyon profesyonel ekimizle çekiyor, sosyal medya kanallarınızdan yayınlıyoruz. Dilerseniz Gümrük TV internet sitesinden sosyal medya kanallarından da aynı anda yayın yapabiliriz.