Eğitimler

Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimi 3. Dönem Başlıyor

Gümrük TV ile Medipoli Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen Nitelikli Dış Ticaret Personeli Sertifika Programı Eğitimleri 3. Kez düzenleniyor.

Sektörün nitelikli dış ticaret personeli açığına çözüm üretecek ve dış ticarete ilişkin teorik ve pratik tüm detayları içerecek Nitelikli Dış Ticaret Personeli Sertifika Programı eğitimleri 2 Şubat 2019 tarihinde başlayacak.

Sektörün duayen isimleri tarafından verilecek eğitimlerde eğitmen kadrosunda; Fatih Uzun, Tayfun Zaman, Umut Coşar, Mustafa Sağdıç, Mustafa Öztürk, Özlem Tan, Necmi Kahraman ve Erdem İlbeyi yer alıyor.

Toplam 3 hafta sonunu kapsayan eğitimlerin ( 2 Şubat – 17 Şubat )sonucunda, adaylar için bir sertifika sınavı yapılacak.

Program sonunda katılımcılar sınava tabi tutulacak ve gerçekleştirilecek sınav sonrasında 70 ve üzeri puan alan katılımcılar için Nitelikli Dış Ticaret Personeli Sertifikası düzenlenecek.

Nitelikli Dış Ticaret Personeli Sertifika Programı KOSGEB tarafında da destekleniyor.

Programının detaylarını incelemek ve ön kayıt yaptırmak için tıklayınız. Ödeme ve taksit seçenekleri, ön kayıt yapılmasından sonra başvuru sahiplerine bildirilecek.

Sertifika Programı Kataloğunu indirmek için tıklayınız.


Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri

Gümrük TV, Gümrük, Lojistik ve Dış Ticaret Sektörünün en çok sıkıntı yaşadığı konularda projeler üretmektedir. Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri bu projelerden yalnızca bir tanesidir.

Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri 24 Mart - 8 Nisan 2018 tarihinde ve 27 Ekim - 11 Kasım 2018 tarihleri arasında iki kez düzenlendi. 

Medipol Üniversitesi birlikte organize edilen Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri dönemsel olarak yapılmaktadır. Yapılacak eğitimler Gümrük TV internet sitesi ve Gümrük TV sosyal medya kanallarından duyurulmaktadır.

2019 yılı içerisinde düzenlenecek olan Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimlerinin  Ocak - Şubat ayları içerisinde yapılması planlanmaktadır.

Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitim kataloğuna ulaşmak için tıklayınız.

Medipol Üniversitesi Haliç Kampüsünde gerçekleşen eğitimlere dair videoları inceleyebilirsiniz. 


Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri kapsamında yapılacak kurumsal ödemelerin % 50'si 'Genel Destekler / Eğitim Desteği' kapsamında KOSGEB tarafından karşılanabilmektedir.
 
Nitelikli Dış Ticaret Personeli Eğitimleri Hakkında info@gumruktv.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.